N. Numavičius: įmonių grupėje – istorinė atvirumo kampanija

2015 - 08 - 14

Didžiausia lietuviško kapitalo įmonių grupė – „Vilniaus prekyba“ ir su ja susijusios įmonės – žengia reikšmingą atvirumo žingsnį įmonių grupės istorijoje: visuomenei atveriami virtualūs vartai www.vpatvirai.lt ir pristatoma baltoji įmonių grupės knyga.

Siekdama atgauti Lietuvos žmonių, valstybės vadovų ir institucijų pasitikėjimą didžiausia Lietuvos verslo grupė kviečia visus interneto vartotojus susipažinti su bendrovių plėtra Europos Sąjungoje (ES). Be to, vienoje vietoje bus pateikta svarbiausia informacija apie grupėje priimtus verslo sprendimus, kuriais suabejoti privertė vieno smulkiųjų grupės akcininkų veiksmai.
„Siekdami išsklaidyti įmonių grupei mestus įtarimus dėl „Vilniaus prekybos“ ir susijusių įmonių veiksmų, paskelbėm. įmonių istorijoje iki šiol neregėto mąsto atvirumo kampaniją. Šios kampanijos metu atvirai pateiksime ypač daug informacijos apie grupėje vykdytus sandorius, reorganizacijas ir jų motyvus“, – sako Nerijus Numavičius, didžiausias įmonių investuotojas, vienas šio verslo įkūrėjų.
Pasak stambiausio, net 18-oje ES šalių veikiančios įmonių grupės, investuotojo, oponentai pasinaudojo įmonių grupės klaida – uždarumu.

„Iki šiol Lietuvos visuomenei nepasakojome apie užsienyje vykdytą verslo plėtrą. Šiandien matome, kad tokiu būdu sukūrėme informacinį deficitą. Dabar suprantame, jog tai buvo klaida. Siekdami ją ištaisyti – atgauti visuomenės, valstybės vadovų ir institucijų pasitikėjimą, kviečiame visus į virtualią atvirų durų dieną įmonių grupėje“, – istorinį atvirumo žingsnį pristato N. Numavičius.
 
Atgal