„Vilniaus prekybai“ ir Nerijui Numavičiui jokie įtarimai nėra pareikšti

2016 - 01 - 29

Šiandien žiniasklaidoje pasirodžius informacijai apie Generalinės prokuratūros atliekamą tyrimą, UAB „Vilniaus prekyba“ pabrėžia, kad nei pati bendrovė, nei didžiausias jos akcininkas Nerijus Numavičius nėra sulaukę jokių kaltinimų ar kreipimųsi ir kad jokie įtarimai nei UAB „Vilniaus prekyba“, nei N. Numavičiui nėra pareikšti.

Tik šiandien iš žiniasklaidos tapo žinoma, kad šis tyrimas pradėtas dar po to, kai smulkusis UAB „Vilniaus prekyba“ akcininkas Mindaugas Marcinkevičius prieš bendrovę bei kitus jos akcininkus pradėjo precedento neturinčią šmeižto kampaniją.

„Tikimės, kad pasibaigus tyrimui ir išsisklaidžius suinteresuotų asmenų specialiai kurstomoms abejonėms dėl „Vilniaus prekybos“ veiklos skaidrumo, bus pasinaudota įstatymuose numatyta galimybe pradėti baudžiamąją bylą prieš melagingą įskundimą atlikusį asmenį“, – teigia UAB „Vilniaus prekyba“ generalinė direktorė Raimonda Kižienė.

Dėl tikrovės neatitinkančių teiginių ir padarytos žalos bendrovės ir kitų asmenų reputacijai jau yra kreiptasi į teismą, kurio procesas tebevyksta. „Belieka tik apgailestauti, kad neatsakingai skleidžiama panašaus pobūdžio informacija ir toliau menkina UAB „Vilniaus prekyba“ ir jos akcininkų reputaciją“, - sako R. Kižienė.

Be to, neseniai buvo atskleista, kad M. Marcinkevičius dar pusantro mėnesio iki pirmosios publikacijos žiniasklaidoje, kurioje jis metė kaltinimus „Vilniaus prekybai“ ir jos akcininkams neskaidrumu bei mokesčių vengimu, jau žinojo, kad jo kaltinimai neturi jokio pagrindo. Dar 2015 metų birželio mėnesį Valstybinė mokesčių inspekcija p. Marcinkevičiui aiškiai nurodė, kad įvardinamų pažeidimų nenustatyta, o M. Marcinkevičiaus teiginiai vertintini tik kaip prielaidos.

Primename, kad dar praėjusių metų rugpjūčio 6 dieną UAB „Vilniaus prekyba“ pati kreipėsi į Valstybinę mokesčių inspekciją prašydama atlikti mokestinį patikrinimą. VMI jokių pažeidimų nėra nustačiusi.

Atgal